Повідомлення про проведення чергових Загальних зборів членів кредитної спілки “Оберіг”

Кредитна спілка «Оберіг» повідомляє про проведення чергових Загальних зборів членів кредитної спілки “Оберіг”, які відбудуться 01 червня 2021 року об 11.00 годині, за адресою: Житомирська обл., м.Житомир, вул.Київська, 114, з наступним порядком денним:

Порядок денний:

  1. Про затвердження річних звітів органів управління КС «Оберіг» за 2020 рік.
  2. Про затвердження річного фінансового звіту за 2020 рік.
  3. Про розгляд бюджету кредитної спілки «Оберіг» на 2021 фінансовий рік.
  4. Про ознайомлення з аудиторським висновком, яким підтверджено фінансову звітність та звітні дані кредитної спілки «Оберіг» за 2020 рік.
  5. Про надання дозволу укладати цивільно-правові договори по наданню платних послуг кредитній спілці «Оберіг».
  6. Про призначення незалежного аудитора для проведення аудиторської перевірки достовірності та повноти річної звітності кредитної спілки «Оберіг».
  7. Про  відкликання членів зі складу Спостережної ради, обрання  членів Спостережної ради та затвердження Спостережної ради в новому складі.
  8. Про відкликання членів зі складу Ревізійної комісії, обрання  членів Ревізійної комісії та затвердження Ревізійної комісії в новому складі.
  9. Про внесення змін до Положення про спостережну раду Кредитної спілки «Оберіг» та затвердження його в новій редакції.
  10. Про внесення змін до Порядку розподілу доходу та покриття збитків у кредитній спілці «Оберіг» та затвердження його в новій редакції.

Більш детальну інформацію та ознайомлення з документами, пов’язаними з порядком денним чергових загальних зборів, можна отримати в головному офісі Кредитної спілки “Оберіг” за адресою: Житомирська область, м.Малин, вул. Грушевського,42.
Зауваження та пропозиції до порядку денного можна подавати до 16 травня 2021 р.
Чергові Загальні збори членів кредитної спілки “Оберіг” будуть проведені відповідно до вимог та обмежень встановлених Кабінетом Міністрів України, станом на дату проведення загальних зборів. У разі неможливості проведення загальних зборів за адресою Житомирська обл., м.Житомир, вул.Київська, 114 з дотриманням встановлених санітарних та протиепідемічних заходів, місце проведення загальних зборів буде змінене на інше, про що додатково Кредитна спілка «Оберіг» проінформує своїх членів, шляхом розміщення повідомлення на власному веб-сайті: https://oberig.com.ua/

Довідки за телефоном: +38(067) 410-48-28.
Спостережна рада КС «Оберіг»

Опубліковано у Важливо, Новини. Додати до закладок Постійне посилання.

Без коментарів.