Про проведення Загальних зборів

Кредитна спілка «Оберіг» повідомляє про проведення чергових Загальних зборів членів кредитної спілки “Оберіг”, які відбудуться 24 жовтня 2020 року об 11.00 годині, за адресою: Житомирська обл., м. Малин, вул.Грушевського, буд.42 з наступним порядком денним:

Порядок денний:

 1. Про затвердження  порядку  денного  загальних   зборів   членів КС “Оберіг”
 2. Про заслуховування та затвердження річних звітів органів управління КС «Оберіг» за 2019 рік.
 3. Про заслуховування та затвердження висновку ревізійної комісії.
 4. Про затвердження річного фінансового звіту за 2019 рік.
 5. Про розгляд бюджету кредитної спілки «Оберіг» на 2020 фінансовий рік.
 6. Про заслуховування аудиторського  висновку,  яким  підтверджена повнота та   достовірність   річної   звітності  (річна  фінансова звітність та звітні  дані) кредитної спілки «Оберіг» за 2019 рік.
 7. Про надання дозволу укладати цивільно-правові договори по наданню платних послуг кредитній спілці «Оберіг».
 8. Про призначення незалежного аудитора для проведення аудиторської перевірки достовірності та повноти річної звітності кредитної спілки «Оберіг».
 9. Про відкликання членів зі складу Спостережної ради, обрання  членів Спостережної ради та затвердження Спостережної ради в новому складі.
 10. Про внесення змін до Статуту та затвердження його в новій редакції.
 11. Про внесення змін до Порядку розподілу доходу та покриття збитків у кредитній спілці «Оберіг» та затвердження його в новій редакції.
 12. Про внесення змін до Положення про правління та затвердження його в новій редакції.
 13. Про внесення змін до відомостей про кредитну спілку “Оберіг”, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань та уповноваження особи для проведення відповідних реєстраційних дій.
 14. Про уповноваження Спостережної ради кредитної спілки “Оберіг” на прийняття рішення щодо проведення державної реєстрації змін до відомостей про кредитну спілку, що містяться в Єдиному державному реєстрі  юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань в період між загальними зборами.

Більш детальну інформацію та ознайомлення з документами, пов’язаними з порядком денним чергових загальних зборів, можна отримати в головному офісі Кредитної спілки “Оберіг” за адресою: Житомирська область, м.Малин, вул. Грушевського,42.

Зауваження та пропозиції до порядку денного можна подавати до 07 жовтня 2020 р.
Чергові Загальні збори членів кредитної спілки “Оберіг” будуть проведені відповідно до вимог та обмежень, встановлених постановою Кабінету Міністрів України N 641 від 22.07.2020 р. «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Довідки за телефоном: +38(067) 410-48-28.

Спостережна рада КС «Оберіг»

Опубліковано у Важливо, Новини. Додати до закладок Постійне посилання.

Без коментарів.