18 жовтня — Міжнародний день кредитних спілок

Шановні колеги, спілчани! Вітаємо вас з Міжнародним днем кредитних спілок!

Бажаємо вам миру і світлої долі,
Запалу, енергії, сили доволі.
Творчого вогнику, віри й наснаги,
Щедрості серця, людської поваги.


Святкування міжнародного дня кредитних кооперативів — це данина історії руху кредитних спілок. Це міжнародне визнання позитивного впливу кредитних кооперативів на зміни в економічній і соціальній сфері.

На сьогоднішній день понад 49 тисяч кредитних кооперативів в усьому світі пропонують послуги 177 мільйонам чоловік в 109 країнах світу.
Кредитні спілки завжди були місточком до фінансового добробуту. Цього року наше спільне професійне свято святкуватиметься у 70-те. Його гасло — “Знайдіть свою надію у кредитних спілках” — відбиває місію, яку виконують кредитні спілки у суспільстві, підкреслює їх унікальну природу та позитивний вплив на основні сфери людської діяльності. Адже саме кредитні спілки були і залишаються надійним помічником для своїх членів у вирішенні їх фінансових проблем, опорою для розвитку підприємництва та фермерства тощо.

Нехай наша спільна добра справа приносить користь співгромадянам, а взаєморозуміння, відповідальність на витримка стануть запорукою змін на краще!

Опубліковано у Корисно знати, Новини. Додати до закладок Постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


− три = 3

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>