День народження с. Кодня

21 вересня 2017 року в день Різдва Пресвятої Богородиці в с. Кодня святкували день села.

Мальовничому селу виповнилося 716 років. Також в цей день співпало ще одне свято в селі — це 50-та річниця заснування  Коднянського Будинку культури. Це значні події для всіх, хто народився, виріс живе та працює у цьому чудовому селі, яке багате  талановитими, мудрими, працьовитими людьми, відоме своїми культурними надбаннями. В наш час село приваблює не тільки своїм минулим, а й прогресуючим сьогоденням, завдяки наполегливій праці місцевих жителів, що безумовно розкриває  широкий простір майбутніх перспектив.

Кредитна спілку “Оберіг” також урочисто було запрошено на свято, ми приєднуємося до всіх привітань. Бажаємо громаді села родинного щастя і сімейного благополуччя, добра і процвітання, міцного здоров’я і мирного неба, впевненості та оптимізму.

Висловлюємо свою щиру подяку директору Будинку культури Бойчук С.В та всьому колективу за гарне приміщення, в якому ми змогли відкрити ошатний офіс КС “Оберіг”. Завдяки вашій підтримці ми маємо чудову можливість вирішувати фінаннсові питання не тільки жителів села Кодня, але і таких сіл як Миролюбівка, Вертокиївка, В. Мошківці, Глинівці і т. д. Та надавати широкий спектр послуг нашим клієнтам.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок Постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


три × = 18

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>