“Фермерський” кредит в Кредитній спілці “Оберіг” – запорука успіху!

Олександр Кононов переселився з Луганщини в Житомирську область і є живим прикладом успіху за будь-яких обставин. Він інвалід першої групи,  який колись через нещасний випадок втратив праву руку і ліву ногу, демонструє дивовижний оптимізм. Під час війни на Донбасі, будучи волонтером, потрапив у полон, більше трьох місяців провів у застінках в’язниць ЛНР. Але це не завадило йому почати життя спочатку, після того, як звільнився в результаті обміну полоненими. Покинув рідний дім у селі Воронове під Сіверськодонецьком, і переїхав за 900 км від домівки, на Житомирщину у с.Десятини. Із собою з Луганщини привіз десяток кіз, заснувавши на новому місці козину ферму, яка зараз тільки розростається.

Ферма була занедбана, напіврозвалена. Нові господарі поступово освоюють і облаштовують житло. Стадо розрослося. За декілька років в планах збільшити чисельність дійного стада до 500 голів.  Олександр переїхав в село Десятини на запрошення фермера-органіка Віталія Васяновича. Фермери вже придбали мікроавтобус і доїльний апарат. Рік тому закупили завдяки кредитним коштам, взятим в Кредитній спілці “Оберіг”, мобільну автоцистерну-охолоджувач, яка значно допомогла справі.

Сьогодні Олександр та його колеги також роблять з молока козиний сир і беруться за ремонт розваленого сільського корівника. Олександра Кононова практично ніхто зі знайомих не називає на ім’я – він для всіх просто Санич. І над воротами при в’їзді до садиби віднедавна красується вирізана з дерева місцевим майстром табличка із назвою ферми – “Сири Санича”.

Кредитна спілка «Оберіг» також взяла участь у розвитку козиної ферми, а саме видавши грошову позику на купівлю косарки. Тим паче зараз сезон заготівлі корму для кіз на зиму. Так як поголів’я чимале, тому потреба в косарці є великою.

Взамін на грошову позику Кредитна спілка “Оберіг” отримала велику  подяку за професійне та небайдуже ставлення до своїх клієнтів від власника ферми Кононова Олександра Олександровича, побажання успіху, процвітання, нових перемог та домовленість про тісну співпрацю в майбутньому.

“Фермерські” кредити – це поширена практика в професійній діяльності Кредитної спілки “Оберіг”. Відділення знаходяться в багатьох районних центрах та селищах Житомирської області. Доступність коштів та простота оформлення позик є головним пріоритетом в щоденній кропіткій роботі спілки.  Вдячність від клієнтів та партнерські стосунки з громадами – це і є запорука стабільності та успішної діяльності.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок Постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


× сім = 35

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>