Банківська картка вдома, а гроші зникли !

Щоденно зловмисники знаходять нові й нові способи вкрасти дані з комп’ютерів користувачів. Кібер-злочинці навіть почали використовувати завантажувач шкідливих програм,який встановлює на комп’ютері вірус для банківських операцій,навіть якщо людина нічого не натискає.

Після того як вірус завантажиться, він може передавати всі дані про банківський рахунок жертви третім особам. А тоді лише встигай знімати кошти з карточки.

Нещодавно знято певну суму коштів із банківської картки в жительки  с.Вільшанка  Чуднівського району Житомирської області.  Картка вдома, а гроші з неї зникли. В межах кількох хвилин знімали по 93грн.25коп., поки повністю не забрали з картки всі гроші. Чому саме таку суму?  Поки відповіді немає.

Якщо ви користуєтесь інтернет-банкінгом, то будьте уважні. Якщо вас переконують у ризику втрати коштів через “збій банківської системи” чи інформують про будь-які банківські операції та вимагають надалі особисті дані- не поспішайте, краще зателефонуйте на гарячу лінію фінансової установи (на кожній картці номер телефону вказаний).

Ваша фінансова безпека залежить тільки від вас!

Опубліковано у Новини. Додати до закладок Постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


× 6 = тридцять

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>