Як знайти вихід з боргової ями!

В результаті бажання жити краще, не зважаючи на свій дохід , люди загрузли в кредитних боргових ямах.

Практично на кожному розі сучасних споживачам пропонують різні типи кредитів, позик, розстрочок і інших способів отримання “швидких” грошей. Навіть не вивчивши умови кредиту , людина бере кредит , а лише потім виясняє, скільки ж їй доведеться платить. І як результат борги ростуть з яких вибиратися з кожним днем стає все складніше і складніше.

Якщо в житті людини все-таки настали несприятливі фінансові обставини, і він з об’єктивних причин опинився в борговій кредитної ямі, не варто тягнути до останнього і сподіватися на авось. Потрібно діяти швидко, не затягуючи сплати боргу на останній момент. Перше, що необхідно зробити – прийти до фінансової установи з повинною і зізнатися в проблемах, пов’язаних з неможливістю платити. Більшості фінансових установ самим невигідно затівати зі своїми клієнтами судові розгляди, тому вони обов’язково спробують знайти якийсь прийнятний для всіх сторін компроміс.

Що можна зробити, щоб вибратися з кредитної боргової ями за відсутності грошей:

1. Перш за все варто взяти себе в руки і перестати панікувати. Якщо у боржника є якесь дороге майно, його можна спробувати самостійно продати, а виручені кошти направити на сплату боргу.

2. Якщо людині нічого продати, необхідно звернутися в установу, яка запропонує своєму клієнтові змінити графік щомісячних платежів, тобто, зробити реструктуризацію. Цей варіант допоможе не тільки зменшити суму щомісячних відрахувань, а й зберегти ідеальну кредитну історію боржника.

3. Якщо зміна графіка платежу не влаштовує позичальника, то може запропонувати провести рефінансування боргу. Досить часто надаються новий кредит для того, щоб у боржника була можливість погасити старий. Причому тут потрібно врахувати всі за і проти , щоб не отримати ще більший борг.

4. Ще один прийнятний варіант вирішення проблеми боргової ями – попросити кредитну установу надати кредитні «канікули». Тобто, відстрочку погашення кредиту на певний термін . За цей час фінансове становище людини може істотно поліпшитися, що дасть можливість в подальшому спокійно погасити весь борг. Але треба пам’ятати, що відсотки за позикою в будь-якому випадку будуть нараховуватися, навіть незалежно від наданої кредитної відстрочки. Тому якщо за певний час справи у позичальника не стабілізуються, він ризикує потрапити в ще більшу боргову яму.

Але все-таки, основним моментом, здатним вберегти Вас від боргової ями є здоровий глузд.Не оформляйте кредит, якщо сума платежу занадто велика для Вас, або термін занадто малий або великий, або дата платежу Вам не зручна. Навіть найдрібніші нюанси здатні викликати прострочення платежу, яка завдяки великим штрафам та пені тільки ще далі зажене Вас в боржники.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок Постійне посилання.

1 коментар до Як знайти вихід з боргової ями!

  1. Наталя коментує:

    Добрий день.В мене є кредит на суму 70000грн.Зараз моє фінансове становище погіршилося і я наразі не можу виплачувати,але банк не йде на поступки,що ви мені порадите?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


+ 8 = шістнадцять

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>