Основні переваги страхування життя

Страхуванння життя — це соціальний та фінансовий захист Вас та Вашої родини.
Страхування життя — це вид особистого страхування, який передбачає обов’язок страховика здійснити виплату згідно договору страхування при настанні смерті в період дії договору або дожиття застрахованої особи до закінчення договору, а також при настанні нещасного випадку або захворювання.

Види страхування життя:

      * Накопичувальні програми;
      * Ризикові програми.
Накопичувальне страхування — заплановане накопичення коштів до певного терміну і одночасно захист страхувальника на випадок смерті.

Ризикове страхування — програма захисно-фінансового регулювання на випадок хвороби застрахованої особи або настання нещасного випадку, які могли б спричинити за собою смерть, втрату працездатності, госпіталізацію або оперативне втручання.

Які ж основні потреби Ви можете задовольнити за допомогою накопичувального страхування життя?

БЕЗПЕКА: для Вас, Вашої сім’ї, Вашої компанії.
Той, хто несе найбільшу відповідальність за фінансову стабільність сім’ї, забезпечує успішну діяльність Вашої фірми, потребує особливого захисту.

КАПІТАЛ: інвестиції на майбутнє.
Використовуючи страхування життя — одну із найнадійніших систем капіталовкладення — Ви інвестуєте у власне майбутнє, майбутнє Ваших дітей та онуків. Невеликі суми коштів, відкладені сьогодні, здатні перетворитися на освіту, автомобіль, нерухомість чи подорож.

ДОДАТКОВЕ ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ: приватне чи на підприємстві.
Ви вже складаєте плани на період після закінчення професійної діяльності? Гідний дохід у цей час додасть Вам необхідної свободи для їх реалізації.

Негайний страховий захист. З моменту подачі Вами Заяви та здійснення платежу, страхова компанія надає Вам страховий захист на випадок смерті застрахованої особи.

Можливість отримання викупної суми, починаючи з третього року дії договору страхування У разі дострокового припинення дії договору страхування (через причини, визначені Правилами добровільного страхування життя певних компаній), страхова компанія виплачує Вам викупну суму, розраховану на основі затверджених формул. При цьому необхідно враховувати, що викупна сума не дорівнює сумі внесених страхових платежів, тому передчасне розірвання договору страхування спричиняє певні фінансові втрати

Вибір валюти страхування. Страхові компанії надають можливість зафіксувати зобов’язання за договором страхування в доларах США, ЄВРО або ГРИВНІ. Усі розрахунки здійснюються в гривнах по курсу НБУ

Отже, страхування життя є надійним інструментом примноження коштів і перетворення ймовірних ризиків у вигідне положення для страхувальника і, що не менш важливо, для всієї його родини.  При виборі  страхової компанії, щодо купівлі полісу накопичувального страхування рекомендуємо підійти до цього питання відповідально та виважено, тому що всі ми добре знаємо, що гарантія надійності – це успішний та тривалий досвід роботи в минулому.

Опубліковано у Корисно знати, Новини, Публікації. Додати до закладок Постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


6 × п'ять =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>