Європейський Союз готує програму для розвитку приватного сектора в Україні

У приміщенні Делегації Евросоюзу (м. Київ), 10 червня, відбувся круглий стіл, у рамках якого учасники обговорили підсумки першої місії з підготовки програми «Україна — сталий розвиток приватного сектора».

Ішлося про попередні висновки та пропозиції щодо найбільш актуальних проблем малих і середніх підприємств в Україні, а також про напрямки їх підтримки й те, як можна подолати існуючі перешкоди та сприяти подальшому розвитку сектора.

У засіданні круглого столу взяли участь представники Всеукраїнської асоціації кредитних спілок Максим Нікішин й Ольга Мороз.

Під час круглого столу представники ВАКС висловили зацікавленість програмою ЄС, направленою на розвиток приватного сектору, особливо такими напрямками: спрощення доступу до фінансових ресурсів у сільській місцевості, підтримка проектів, пов’язаних із запровадженням енергозберігаючих технологій і зменшенням забруднення навколишнього середовища.

Також представники ВАКС наголосили на тому, що необхідно розвивати навчальні програми з фінансової грамотності для жителів сільської місцевості.

У цілому, представники делегації ЄС позитивно оцінили роль кредитних спілок й асоціацій, зокрема ВАКС, у підтримці малого підприємництва в сільській місцевості, однак наголосили, що зараз програма підтримки малого та середнього підприємництва знаходиться на стадії обговорення й детального опрацювання, а конкретні шляхи в цьому напрямку будуть запропоновані через певний час.

Чергові зустрічі заплановані на вересень цього року.

Інформаційна служба ВАКС

Опубліковано у Новини. Додати до закладок Постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


× чотири = 24

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>