Нацкомфінпослуг звернулась до кредитних установ з проханням вирішити фінансові питання мобілізованих осіб

На засіданні Нацкомфінпослуг, 13 травня, було прийнято Інформаційне повідомлення до кредитних установ з проханням сприяти відстроченню сплати відсотків особами, які мобілізовані.

Нацкомфінпослуг звернула увагу присутніх на відкритому засіданні, що у разі, якщо заходи кредитних установ, спрямовані на вирішення фінансових питань мобілізованих осіб, можуть призвести до порушення фінансових нормативів, до таких установ будуть підходити індивідуально при застосуванні заходів впливу.

Наразі чекаємо офіційного оприлюднення такого Інформаційного звернення щодо підтримки військовослужбовців у розв’язанні проблеми з погашенням кредитних зобов’язань.

Слід відмітити, що кредитні спілки ВАКС мають великий практичний досвід підтримки своїх членів при вирішенні питання заборгованості по кредитах, зокрема у зв’язку з повенями в Західній Україні.

Також на засіданні Нацкомфінпослуг розглянули проект розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів щодо реалізації Стратегії реформування системи захисту прав споживачів на ринках фінансових послуг на 2012—2017 роки».

Проект плану заходів, зокрема, передбачає розробку державними органами нормативно-правових актів щодо підвищення відповідальності в сфері реклами фінансових послуг, захисту прав осіб у взаємовідносинах з колекторськими компаніями, удосконалення прав споживачів при споживчому кредитуванні, проведення заходів з провадження інституту фінансового омбудсмена та підвищення рівня фінансової грамотності окремих категорій споживачів тощо.

ВАКС

Опубліковано у Новини. Додати до закладок Постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


× 8 = сорок

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>