Головне не гроші, а люди!

2013 рік для КС “Оберіг” став роком громадських ініціатив. Так правлінням спілки прийнято та затверджено ряд заходів, спрямованих на підвищення рівня довіри й розуміння основ кредитної кооперації в Україні. Було акцентовано увагу на здійсненні фінансової просвіти населення шляхом публікації статей в ЗМІ та проведенні тренінгів-семінарів серед учнів й студентів освітніх закладів Житомирської області.
Необхідність проведення семінарів викликана низьким рівнем фінансової грамотності населення, а саме в шкільні роки й закладається фундамент знань, які в подальшому мають значний вплив на життя. Перші семінари, проведені у формі економічної гри, показали високу зацікавленість молоді та гарне засвоєння матеріалу, крім того, освітяни виявили бажання подальшої співпраці та більш глибокого вивчення основ економіки.

Дитячі спогади найяскравіші та найприємніші у житті кожного з нас. Саме тому силами спілки були проведені дитячі свята в селах та містах Житомирщини, де дозвілля дітей не відрізняється своїм різноманіттям. За допомогою професійних акторів, яскравих декорацій та костюмів діти на певний час опинилися в казковому світі, де здійснюються всі бажання, а участь у різних творчих конкурсах допомогла розкрити в дітях прихований потенціал й виграти приємні подарунки.

“Головне не гроші, а люди”, саме під таким гаслом здійснює свою діяльність кредитна спілка “Оберіг”.

Опубліковано у Публікації. Додати до закладок Постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


× 2 = шість

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>