Кредитне кидалово або безкоштовний сир лише в ….

Скільки б попереджень не звучало в ЗМІ про афери в сфері кредитування, але юридична й фінансова неграмотність населення та нездоровий потяг до “халяви” дає можливість спритним “психологам” отримувати надприбутки на людській довірі.

В таку кредитну “психологічну” пастку потрапив житель міста Житомир, Олександр Родомський, підписавши договір в якому зобов’язався щомісячно сплачувати по 280 гривень, не отримавши при цьому обіцяний кредит.

Увага!

Запам’ятайте декілька простих правил, які дозволять Вам убезпечити себе від шахраїв:

1. Ретельно вибирайте фінансову установу в якій хочете взяти кредит чи оформити депозит:

  • пошукайте попередню інформацію в інтернеті та у знайомих;
  • перевірте наявність ліцензії на здійснення відповідних фінансових операцій.

2. Реклама це спосіб просунути товар на ринку та зробити його привабливим, тому інформація не завжди відповідає дійсності. Вимагайте в працівників установи реальні розрахунки під Ваші потреби та можливості.

3. Уважно читайте папери, які підписуєте, якщо щось незрозуміло не соромтеся попросити пояснення у менеджера або на оформлення документів беріть з собою людину яка розуміється в даному питанні.

4. Ніколи не сплачуйте наперед коштів за певні послуги не отримавши кредит на руки.

Опубліковано у Корисно знати. Додати до закладок Постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


8 − сім =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>