Як боржнику боротися з банками?

Неплатежі за кредитами набирають обертів, тому перш ніж підписувати будь-який документ у банку, ознайомтеся з ним і по можливості робіть це з юристом. Про це у своєму блозі на UBR.UA пише адвокат, громадський діяч Вадим Хабібуллін.

За його словами, якщо людина не може виплатити кредит, то їй не потрібно ховатися від суду та виконавчої служби. “Там також сидять прості люди. І вони не завжди горять бажанням працювати на банки, а головне, – з відсутньою корупційною складовою, оскільки банки ніколи “не принесуть” нічого, крім скарг”, – пише він.

Тому, як підкреслює адвокат, боржникові потрібно працювати з судом, виконавчою службою і переконувати, що він – не шахрай, що він дійсно тимчасово, через кризу, не маєте можливості платити по кредиту.

“Неплатежі за кредитами набирають масових обертів, і провини простої людини в цьому немає. Перш ніж підписувати будь-який документ у банку, ознайомтеся з ним і по можливості робіть це з професійним юристом, адвокатом, правозахисником чи хоча б керуючись його порадами”, – відзначає Хабібуллін.

За його словами, банк завжди пам’ятає, що люди можуть масово реєструватися підприємцями і оголошувати себе банкрутами. “Банк теж вас боїться, і бажання відібрати у вас майно у нього – саме-саме останнє. Банк стане вас лякати, що він буде “стягувати” борг, але при вашому професійному підході і відсутності іншого виходу банк має знати, що він змушений буде не дуже швидко це робити, оскільки в судах, виконавчій службі такі самі люди, як і Ви, і так само брали кредити і не можуть віддавати, а інші – забирати свої депозити у банкірів”, – пише він.

Вадим Хабібуллін зазначає, “процесуальний тероризм” або так звана “процесуальний захист на затягуванні (гойдалки)” – це збільшення банками витрат і фінансових, і людських, і часових при спробі захоплення вашого майна і це чи не єдиний шлях до подолання фінансового і економічного егоїзму банкірів.

http://ubr.ua

Опубліковано у Корисно знати. Додати до закладок Постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


+ 2 = чотири

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>