Українці беруть кредити під 130% річних

В Україні готується “Закон про захист прав споживачів фінансових послуг”. Про це на відкритій конференції з питань захисту прав споживачів фінансових послуг в Луганську розповів голова Асоціації антиколекторів і правозахисників України Федір Олексюк.

“Люди беруть кредити під 130% річних. А вони цього навіть не розуміють. У договорі зазначено, що кредит береться під 30-35%, а якщо розібратися і порахувати, то набагато більше. Просто люди в цьому не розбираються. А банки цим користуються”, – зазначив Олексюк.

Також глава правозахисників вважає, що потрібно вводити фінансове навчання, щоб ліквідувати безграмотність населення в цій сфері, тому що при видачі валютних кредитів банки допускають дуже великі порушення.

До того ж Олексюк перерахував найбільш злісних порушників серед банків: Ідея Банк, ПриватБанк, Альфа-Банк, банк “Ренесанс Капітал”, Дельта Банк, УкрСиббанк.

http://ubr.ua

Опубліковано у Новини | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


× сім = 42

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>