Міліція буде розшукувати автомобілі боржників

Кабінет Міністрів ухвалив зміни до порядку тимчасового затримання та зберігання транспортних засобів на спеціальних майданчиках і стоянках. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, зміни стосуються виявлення транспортного засобу боржника, оголошеного в розшук у відповідності зі статтею 40 закону “Про виконавче провадження”.

Так, статтею 40 зазначеного закону визначено, що у разі потреби розшуку транспортного засобу боржника державний виконавець виносить постанову про таку розшук, яке є обов’язковим для виконання органами внутрішніх справ.

Враховуючи норми закону, змінами до чинного порядку встановлюється механізм тимчасового затримання та зберігання на спеціальних майданчиках чи стоянках транспортних засобів боржників, які були оголошені в розшук постановами державних виконавців та виявлені органами внутрішніх справ. Передбачається, що прийняті зміни підвищать ефективність взаємодії органів внутрішніх справ та органів державної виконавчої служби з виявлення транспортних засобів боржників.
http://www.prostopravo.com.ua
Опубліковано у Новини. Додати до закладок Постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


3 + = десять

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>