Moody’s знизило прогноз зі стабільного на негативний відразу 13 українським банкам

Міжнародне рейтингове агентство Moody’s Investors Service змінило прогноз 13 українським банкам по рейтингу депозитів в іноземній валюті із стабільного на негативний.

Прогноз знижений таким банкам: ОТП Банк, ПриватБанк, Укрексімбанк, УкрСіббанк, Райффайзен Банк Аваль, дочірній банк Ощадбанк Росії, Перший Український Міжнародний Банк, Форум, Південний, Ощадбанк, банк Кредит Дніпро, Промінвестбанк, Укрінбанк.

Раніше Moody’s знизило прогноз по суверенному рейтингу України зі “стабільного” на “негативний” і заявило, що може знизити прогноз по зростанню ВВП Україна в 2012 р. з 4% до приблизно 3%.

Раніше агентство Moody’s заявило, що саміт ЄС, що завершився 9 грудня в Брюсселі, навряд чи вбереже Європу від нових потрясінь, і підтвердило, що перегляне рейтинги всіх країн-членів ЄС в перші три місяці 2012 року.

http://www.prostopravo.com.ua

Опубліковано у Новини. Додати до закладок Постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


9 × шість =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>