Янукович ветував заборону валютних кредитів

Президент України Віктор Янукович ветував Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання відносин між кредиторами і споживачами фінансових послуг” (N3672-VI), який передбачає заборону надання споживчих кредитів у іноземній валюті в Україні.

Закон передбачає поліпшення процедури банкрутства. Положення закону передбачають, що особі, яка виселяється за необслуговування кредиту на житло, надається постійне житлове приміщення, вказане в рішенні суду.

Крім того, документ передбачає усунення колізії між нормами закону про заставу, яка передбачає стягнення заставного майна на підставі виконавчого надпису нотаріуса, і закону про забезпечення вимог кредиторів, норми якого не вказують на виконавчий надпис нотаріуса як на підставу для звертання про стягнення рухомого майна боржника.

Також глава держави ветував Закон України “Про внесення змін до Закону України “Про здійснення державних закупівель нафти і нафтопродуктів” (N3684-VI), Закон України “Про внесення змін до Закону України “Про Держбюджет України на 2011 рік” щодо погашення заборгованості перед Держбюджетом України по субкредитам, наданим енергогенеруючим компаніям” (N3683-VI).

Також глава держави ветував Закон України “Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо приведення у відповідність з Кодексом України про надра” (3573-VI) і Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення процедури надання земельних ділянок для потреб, пов’язаних з користуванням надр” (N3676-VI).

ЛIГАБiзнесIнформ

Інформаційне агентство

www.liga.net

Опубліковано у Новини. Додати до закладок Постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


чотири − 2 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>