Кредитні спілки отримають безстрокові ліцензії

Державна комісія з регулювання ринку фінансових послуг (Держфінпослуг) затвердила зміни до Ліцензійних умов провадження діяльності кредитних спілок (КС) з надання фінансових послуг.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Зокрема у розпорядженні йдеться, що при повторному виданні ліцензії, якщо до ліцензіата протягом попереднього терміну користування ліцензією не застосовувалися заходи впливу за порушення законодавства, що регулює діяльність з надання фінансових послуг, а також законодавства, що регулює фінансовий моніторинг — ліцензія є безстроковою (застосовується до кредитних спілок, які отримують відповідні ліцензії після набуття чинності цього розпорядження). Якщо до ліцензіата було застосовано заходи впливу, повторно ліцензія видається терміном на 3 роки.

На сьогодні, згідно з пунктом 1.6 Ліцензійних умов, термін дії ліцензії — три роки, а при повторному виданні ліцензії, якщо до ліцензіата протягом попереднього терміну користування ліцензією не застосовувалися заходи впливу, — 5 років. Якщо до ліцензіата було застосовано заходи впливу, повторно ліцензія видається строком на 3 роки.

http://www.dt.ua

Опубліковано у Новини. Додати до закладок Постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


дев'ять − = 8

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>