АМКУ викрив махінації з “нульовими” кредитами

ПАТ “Універсал Банк” (м. Київ) зобов’язалося чітко дотримуватися норм законодавства про захист від недобросовісної конкуренції під час надання фінансових послуг. Про це банківська установа офіційно повідомила Антимонопольний комітет України, повідомляє прес-служба комітету.

Так, комітет виявив у приміщенні однієї з філій банку рекламну брошуру, в якій містилася інформація про надання “нульового” кредиту на придбання автомобіля відомої японської торгової марки.

Як встановив комітет, така інформація не відповідає дійсності та може ввести споживачів в оману.

Насправді вартість кредиту становить 0,0001 відсотка річних. При цьому, у брошурі не зазначалися відомості про істотні умови надання кредиту. Зокрема про необхідність сплати першого внеску у розмірі не менше 50 відсотків вартості автомобіля та оформлення кредиту терміном на 12 місяців.

У зв’язку з цим комітет зобов’язав ПАТ “Універсал Банк” вжити заходів щодо нерозповсюдження у будь-якій формі неправдивих, неповних і неточних даних про надання так званого “нульового” кредиту на купівлю автомобілів.

Банк, реагуючи на вимоги Комітету, поінформував про знищення всіх залишків згаданої рекламної брошури. Разом з цим, як вказано у листі, банк провів нараду з питань роз’яснення норм законодавства про захист від недобросовісної конкуренції серед керівників відповідальних підрозділів. Увагу відповідальних керівників звернено на посилення контролю за дотриманням вимог конкурентного законодавства під час розробки та погодження матеріалів про послуги банку.

Комітет застерігає учасників ринку, рекламодавців щодо неприпустимості введення споживачів в оману під час рекламування своїх послуг.

http://ubr.ua

Опубліковано у Новини. Додати до закладок Постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


8 − чотири =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>