Повертати вклади «Родовід Банку» буде державний «Ощадбанк»

Виплата коштів вкладникам «Родовід Банку» буде здійснюватись через мережу «Ощадбанку», який на 100% належить державі.

Таке рішення ухвалив Національний банк України (НБУ) у середу, 23 березня.

Як повідомляє прес-служба Нацбанку, виплати вкладникам банку «Родовід» розпочнуться в квітні поточного року після здійснення технічних процедур з передачі вкладів до «Ощадбанку».

Сам порядок передачі вкладів обіцяють затвердити найближчим часом спільною постановою Кабінету міністрів та Національного банку.

Вибір саме «Ощадбанку» в НБУ пояснюють тим, що це «надійний і стабільний банк, вклади в якому на 100% гарантовані державою». Крім того, банк має розгалужену мережу філій, що зробить комфортним отримання коштів вкладниками в усіх регіонах країни.

Більш того, як повідомив заступник голови НБУ Ігор Соркін, регулятор звернувся до інших банків з вимогою надавати «Ощадбанку» відповідну підтримку під час виплати коштів вкладникам «Родовід Банку» через їх банкомати та мережу.

Нагадаємо, що 17 березня цього року, відбулось засідання Експертно-аналітичної ради з питань участі держави у капіталізації банків, на якому було прийнято рішення про здійснення виплат коштів вкладникам банку «Родовід Банку» через один з державних банків.

http://www.dt.ua

Опубліковано у Новини. Додати до закладок Постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


− три = 4

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>