Українцям не варто зберігати заощадження в євро – експерт

Українським громадянам не слід зберігати гроші в євро. Таку думку висловив фінансовий експерт Ерік Найман.

“Євро я не рекомендую купувати. У американський долар протягом 12 місяців можна вкладати, але моя рекомендація: десь 50 на 50, гривня і долар”, – зазначив експерт.

“Тому що, з одного боку, в інтервалі наступних 12 місяців нічого катастрофічного гривні не загрожує. Швидше за все, вона буде стабільною, в гіршому випадку – десь на 5% девальвує. Але 5% легко відбиваються на депозитних ставках, адже депозитні ставки у гривні набагато більше, ніж в доларі”, – повідомив Е. Найман.

Він також зазначив, що за підсумками січня, трошки скоротився попит на іноземну валюту, але він все одно залишається на досить високому рівні. “І ця тенденція підвищеного попиту на готівкову іноземну валюту, яка намітилася півроку тому, по суті так і залишилася на тому ж рівні. Січень показав лише уповільнення в придбанні українцями іноземної валюти”, – підсумував експерт.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок Постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


шість × = 6

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>