Кредит на вживане авто обійдеться в половину дорожче, ніж на нове

Вартість кредитів на покупку вживаних іномарок більш ніж у половину вище, ніж позика на придбання нових авто. При цьому банків, що пропонують кредити на покупку вживаних авто, в п’ять разів менше, ніж на нові іномарки.

За даними компанії “Простобанк Консалтинг” середня реальна ставка по кредитах на покупку підтриманих авто іноземного виробництва терміном на два роки на 07.02.2011р. склала 23,58% річних. При цьому позика на покупку нових іномарок на цей же термін обійдеться помітно дешевше, в середньому в 16,47% реальних річних. Найбільша різниця у вартості по кредитах строком на один рік. Якщо позика на вживане авто обійдеться в середньому в 24,93%, то кредит на нове авто лише у 16,07% реальних річних.

Крім того, що ставки по кредитах на вживані авто значно вищі, пропозиція по них обмежена. Лише шість банків із числа 50 найбільших за розміром активів пропонують такі позики. Автокредити на нові авто пропонують 30 установ.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок Постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


три × = 15

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>