Держфінпослуг ініціювала введення регулятивних зборів з фінустанов

Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України (Держфінпослуг) погодила проект Закону України “Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо регулятивного зборів у сфері регулювання ринків фінансових послуг)”.

Згідно зі статтею 3343, ставка початкового регулятивного збору становить 1% зареєстрованого статутного (пайового) капіталу фінансової установи, держрегулювання і нагляд за якими здійснюється спеціальним уповноваженим органом виконавчої влади у сфері регулювання ринків фінансових послуг.

Звільняються від його сплати фінансові установи, створені в результаті реорганізації шляхом їх злиття, приєднання або перетворення, і в разі сплати початкового збору установами, які реорганізовувалися.

Для кредитних спілок та інших фінансових установ ставка регулярного регулятивного збору становитиме 0,1% сукупної вартості чистих активів за станом на 1 січня поточного року.

Проект “Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо регулятивного зборів у сфері регулювання ринків фінансових послуг)”, у встановленому порядку повинен бути поданий до Кабінету міністрів України Управлінням європейської та євроатлантичної інтеграції та управління проектами.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок Постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


+ сім = 9

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>