Податківці отримали доступ до особистих банківських рахунків

Рахунки фізичних осіб стали доступні для податкових органів. Така новація з’явилася після набрання чинності Податкового кодексу.

До введення Податкового кодексу банки звітували перед податківцями тільки про відкриття рахунків юридичними особами. До того моменту поки фінустанова не повідомила відповідним органам про появу нових рахунків у клієнтів, користуватися ними було неможливо. Тепер, кодекс надав право податківцям, при дотриманні відповідної процедури, отримувати інформацію про рахунки всіх клієнтів, і про рух грошей за ними.

“Раніше податківці мали всю інформацію про відкриті рахунки юридичних та самозайнятих (нотаріуси, адвокати) осіб. А щодо інформації про наявність рахунків фізичних осіб, то такого доступу у них не було. Тепер передбачається право податкового органу отримати у банку інформацію про наявність рахунків тієї чи іншої фізособи”, – коментує Володимир Місечко, керуючий партнер юридичної фірми.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок Постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


4 + шість =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>