НБУ просить суд дозволити “вбити” малі банки

НБУ подав апеляційну скаргу на визнання незаконними ряду норм постанов НБУ №273 від 9 червня 2010 року, які передбачають введення підвищених вимог до регулятивного капіталу банків. Про це повідомляє Асоціація українських банків.

Одночасно АУБ продовжує роботу з Антимонопольним комітетом. Зокрема, АУБ направила до АМКУ лист, в якому надала додаткову аргументацію щодо дискримінаційних положень вищезазначеної постанови НБУ.

Пояснюючи позицію банківського співтовариства, АУБ ще раз наголосила, що обмеження на залучення додаткових депозитів фізичних осіб, передбачене пунктом 6 постанови №273, є порушенням умов рівної конкуренції на ринку банківських послуг.

За словами президента АУБ Олександра Сугоняко, “обмеження діяльності третини банків на депозитному ринку веде до монополізації умов його функціонування. Разом з тим, досвід останньої кризи показав, що великий банк не завжди є більш надійним”.

У своєму зверненні АУБ просить АМКУ продовжити роботу щодо скасування пункту 6 постанови правління НБУ від 09.06.2010 року №273 як такого, що безпідставно обмежує діяльність значної частини українських банків і порушує рівні конкурентні умови на ринку залучень вкладів фізичних осіб.

http://ubr.ua

Опубліковано у Новини. Додати до закладок Постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


− 4 = три

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>