Держфінпослуг отримує масу звернень від громадян після заяви Могильова про можливу заборону діяльності кредитних спілок

Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг (Держфінпослуг) України отримує масу звернень від громадян, які є клієнтами кредитних спілок (КС) з проханням повернути вклади після заяви міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова про можливу заборону діяльності КС.

Про це повідомив агентству “Інтерфакс-Україна” глава Держфінпослуг Василь Волга під час прямої телефонної лінії Кабінету міністрів України у вівторок.

За його словами, комісії зрозуміла така позиція міністра, однак глава Держфінпослуг бачить вирішення проблеми саме в розвитку системи кредитної кооперації в Україні.

“Наша позиція залишається незмінною і ринок кредитної кооперації в країні потрібно розвивати, тому що він виконує найважливішу функцію мікрокредитування”, – сказав В. Волга.

Як повідомлялося, міністр внутрішніх справ А. Могильов 14 січня, виступаючи у Верховній Раді, заявив, що МВС ініціює заборону діяльності кредитних спілок. При цьому він послався на те, що кредитні спілки не роблять істотного впливу на економіку країни і завдають шкоду своїм клієнтам.

Згідно з даними Держфінпослуг, станом на 1 липня 2010 року, в Україні зареєстровано 766 кредитних установ, в тому числі 700 кредитних спілок, 37 інших кредитних установ та 29 юридичних осіб публічного права.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок Постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


7 − шість =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>