Держфінпослуг відкидає звинувачення на свою адресу

Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг (Держфінпослуг ) вважає безпідставними звинувачення в неефективній роботі і ухваленні незаконних рішень, які лунають на її адресу з боку учасників ринку.

Як передає кореспондент УНІАН, про це заявила заступник голови Держфінпослуг Ірина ГОВОРУН.

“Публікації і заяви про ускладнення реєстраційних, ліцензійних або дозвільних процедур за рахунок встановлення не передбачених законодавством вимог і правил до діяльності фінансових установ не відповідають дійсності, – сказала І.ГОВОРУН. – Зокрема, автори публікацій і гучних заяв не надали жодного факту, жодного посилання на норми закону і підзаконного акту, які б могли підтвердити їхні слова».

Вона зазначила, що в ухваленні рішень Держфінпослуг керується виключно нормами законодавства.

При цьому І.ГОВОРУН висловила думку, що критика роботи регулятора ринком пов`язана не стільки з Держфінпослуг, скільки безпосередньо з її головою Василем ВОЛГОЮ.

“Це стосується виключно особи голови, відносно якого існує якийсь моральний пресинг. Оскільки, якби були конкретні факти (факти порушення законодавства Комісією – УНІАН), це б не публікувалося у ЗМІ, а передавалося б до правоохоронних органів», – сказала І.ГОВОРУН.

http://www.unian.net

Опубліковано у Новини. Додати до закладок Постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


4 + чотири =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>