Відбулося засідання Громадської ради з питань розвитку саморегулювання

24 грудня 2010 року відбулися установчі збори по формуванню нового складу Громадської ради при Держфінпослуг відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України № 996 від 03.11.2010 р. «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».

За результатами рейтингового голосування серед 38 учасників установчих зборів, які представляли громадські організації, професійних учасників ринку фінансових послуг, їхні професійні об’єднання, та об’єднання споживачів фінансових послуг, до складу ради увійшло 25 учасників. Проте, жоден з них не є представником професійних об’єднань, які працюють на ринку кредитування України, тобто кредитних спілок і ломбардів.

Відповідно до порядку денного учасники засідання, що відбулося 24 грудня, ухвалили рішення щодо основних засад подальшого функціонування Громадської ради з питань розвитку саморегулювання в Україні в зв’язку з ліквідацією Держкомпідприємництва. Так учасники засідання зауважили, що роботу ради необхідно продовжити при Кабінеті Міністрів України.

Щодо проекту Закону «Про саморегулювальні організації», рекомендованого комітетом Верховної Ради України з питань промислової, регуляторної політики і підприємництва для прийняття в першому читанні. Учасники засідання — представники професійних об’єднань ринків зауважили, що запропонований законопроект не дозволить побудувати ефективну модель саморегулювання та не забезпечить правового поля для створення механізмів регулювання економічних процесів у результаті дерегуляції, що наразі проводиться в державі. Вирішили запропонувати Верховні Раді не ухвалювати законопроект у поданій редакції.

Також учасники засідання підтримали пропозицію щодо широкого обговорення учасниками ринків та їхніми об’єднаннями концепції Програми розвитку саморегулювання підприємницької діяльності.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок Постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


× сім = 14

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>