Місія і цінності КС “Оберіг”

Місія КС «Оберіг»

Досягнення лідерських позицій на ринку короткострокових кредитів шляхом надання якісного обслуговування, яке відповідає потребам Клієнтів, продуктової лінійки та широкої мережі дистрибуції. Позиціонування, як стабільної та надійної фінансової структури на території Житомирської області через надання нашим Клієнтам найвищої якості обслуговування.

Ми будемо виконувати це таким чином, щоб забезпечити відповідний прибуток, необхідний для розвитку цілої Компанії, що дасть можливість працівникам розвиватися та досягати особистих цілей.

Ми будемо шукати альтернативні підходи до Клієнтів, що призведе до підвищення кількісних та якісних результатів, які гарантують нам конкурентноздатну перевагу по відношенню до витрат, точності і якості.

Цінності КС «Оберіг»

Щодо СПОЖИВАЧІВ:

Професіоналізм – наша повсякденна згуртована робота, спрямована на максимальне і якісне задоволення потреб кожного Клієнта.

Партнерство – ми пропонуємо партнерські умови співробітництва й завжди трактуємо Клієнта так, як хотіли б, щоб він трактував нас.

Вибір – ми завжди пропонуємо Клієнтам вибір затребуваних і актуальних умов кредитування.

Доступність – широка мережа і різні методи продажу, які враховують індивідуальний підхід до кожного Клієнта, роблять нас доступними.

Щодо СПІВРОБІТНИКІВ:

Компетентність – ми діємо професійно та відповідально, оскільки знаємо, що наші дії відображаються на сприйнятті кожним Клієнтом й іміджу компанії в цілому. Наша робота спрямована на досягнення максимального рівня професіоналізму.

Співробітництво – ми команда однодумців, яка працює на досягнення спільної мети, дотримуючись високих моральних корпоративних принципів, які досягаються ефективною взаємодією. Ти не один, не залишай нікого одним.

Наше Співробітництво символізують такі поняття:

Відповідальність – дій відповідально, все, що ти робиш, відображається на Клієнтах, партнерах, колегах. Будь відповідальним за свої дії.

Конструктивність – дивися на речі конструктивно, не як на проблему, а як на виклик своїй креативності.

Послідовність – не змінюй плани, поки не виконаєш завдання.

Щодо КОНКУРЕНТІВ:

Толерантність – ми компанія з високими моральними нормами толерантної поведінки на ринку.

Щодо ПАРТНЕРІВ:

Ми створюємо сприятливі умови для взаємовигідного співробітництва.

Ми партнери для професіоналів.

Опубліковано у Важливо. Додати до закладок Постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


+ 8 = десять

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>