Держфінпослуги бере перерву на півроку для розслідування корупції у відомстві

Державна комісія з регулювання ринку фінансових послуг України почне працювати не раніше ніж через півроку. До цього буде розбиратися з наслідками масштабної корупції у відомстві. Про це повідомив на прес-конференції глава комісії Василь Волга.

“Через п’ять-шість місяців можна буде сказати: комісія починає працювати за весь час з 2003 року. До цього була “шарашкіна контора”, яку створили з метою… ну, прокуратура скаже зрештою, з якою метою і що там робили відповідальні особи, до того ж багато говорячи про свій професіоналізм”, – сказав В.Волга.

Раніше В.Волга повідомив журналістам, що, за результатами перевірки діяльності комісії з 2004 до 2009 року включно, були виявлені невідповідності паперової інформації та електронної інформації, розміщеної у державному реєстрі фінансових установ, внаслідок чого, за словами В.Волги, з’ясувалося, що половина ринку фінансових послуг в Україні працює за межами правового поля, без ліцензійних документів, належно оформлених .

ЛIГАБiзнесIнформ

Информационное агентство

www.liga.net

Опубліковано у Новини. Додати до закладок Постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


один × 3 =

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>