Тігіпко – за ставку планованого податку на депозити фізосіб менше 5%

Віце-прем’єр-міністр з питань економіки Сергій Тігіпко виступає за те, щоб ставка планованого в проекті Податкового кодексу податку на депозити фізичних осіб складала менше визначених в законопроекті 5%.

Про це він повідомив журналістам.

“В принципі, ми матимемо подвійну ситуацію: з одного боку, необхідно залучати депозити, з іншого – необхідні надходження до бюджету. Я б наполягав, щоб там залишилися невеликі відсотки”, – сказав він.

В той же час віце-прем’єр вважає, що введення податку на депозити фізосіб є доцільним.

“У всьому світі і Європі ці прибутки оподатковуються. І те, що пропонує зробити Податковий кодекс, – це напрям правильний”, – сказав він, підкресливши при цьому, що норму введення податку на депозити необхідно детально пропрацювати.

Також віце-прем’єр додав, що необхідно розробити систему, яка б робила неможливим оподаткування депозитів малозабезпеченого населення.

Як повідомляло агентство, 17 червня Верховна Рада прийняла в першому читанні розроблений Кабінетом Міністрів проект Податкового кодексу (законопроект №6509), який передбачає введення податку 5% на депозити фізосіб.

За матеріалами: Українські Новини

Опубліковано у Новини. Додати до закладок Постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*


6 × = вісімнадцять

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>